Mexiko Yucatán


21.02.2020 – 02.03.2020
Doprava: letecky 
Ubytovanie: apartmány 
Minimálny počet účastníkov zájazdu: 8

Mexický Yucatán je jedno z najmalebnejších miest na svete. Mieša sa tu unikátna príroda a nevšedná mayská história. Cenoty a Karibské more sú jednými z najlepších potápačských miest na svete a prinášajú potápačom úžasné zážitky 

Letecky z Viedne do Quito, noc v Quito, z Quito na Galapágy, transfer na loď 
Galapágy poskytujú na každom kroku nevšednú prírodnú scenériu a priamy kontakt s tu žijúcimi živočíchmi. Na uliciach, na trhu s rybami, proste všade možno zažiť nečakané stretnutia.

Letecky Viedeň – Cancun, transfer a ubytovanie.

Potápanie: 1deň Karibské more, 1 deň Bull sharks (nie je v cene ), 3 dni cenoty, 

Sú miesta na svete, kde musíme pochybovať o schopnosti našich zmyslov vnímať krásu okolitého sveta. Jedným z týchto miest je mexický Yucatán. Cenoty s kryštálovo čistou vodou, s odrážajúcou sa džungľou na hladine a lúčmi smerujúcimi až ku dnu, úžasné stalagmity a stalaktity, to všetko prekonáva svojou krásou aj tie najkrajšie koralové útesy. Rozhodne nie je možné vidieť nič krajšie v sladkej vode.

V tomto období priplávajú ku brehom Yucatánu Bull sharks, Potápanie s nimi je súčasťou nášho filmového projektu „Obeť“. Potápanie s Bull Sharks nie je v cene zájazdu.

Výlety podľa dohody účastníkov k mayským pyramídam v Chichten Itza, Cobe a Tulune. Nie je v cene zájazdu. Krátke výlety do Tulumu, Playa del Carmen a pod možno realizovať aj po skončení potápania počas potápačských dní.

Odlet z Cancunu, prilet do Viedne

Cena: kalkulujeme,- EUR

Cena obsahuje: Letenky Viedeň – Cancun a späť, tranfer z letiska v Cancune a späť, ubytovanie s raňajkami a večerou, na obed senvič, potápanie: Karibské more, cenoty, fľaše, olovo, potápačský sprievodca

Cena neobsahuje: Fakultatívne výlety, potápanie s Bull Sharks